У Новосибірському обласному Російсько-Німецькому Домі пройшла літературна вітальня, присвячена 130-річчю з дня народження А.А. Блоку.

Олександр Блок - явище в російській поезії видатне. Його образи-символи багатозначні і глибокі, вони не піддаються прямій розшифровці. Їх осягнення вимагає певної читацької культури. Але зусилля не будуть витрачені дарма. Перед читачем відкриється багатий світ душі поета, трагічно переживає недосконалість навколишнього життя, душі, що заперечує всі низьке, вульгарне, страшне і прагне до утвердження прекрасних, високих ідеалів.

Блок усвідомлює високу місію поета, він не повторює чужих тим, але з безстрашної щирістю черпає зміст своїх віршів з глибини своєї душі. Це надає його поезії особливу свіжість, робить всі його вірші життєвими, дозволяє поету постійно відкривати нові і нові джерела натхнення.

У Блоку свій стиль. Багато в чому самобутній. Але поет не замкнувся в ньому й у кожній своїй новій книзі шукає нові шляхи для своєї творчості. Блок - великий майстер вірша, він у всіх своїх творах залишається красивим і величним. Його вірші як ніби просять музики. І дійсно, багато його вірші покладені композиторами на музику.