Только что зарегистрировался в Блогуне.
Говорят, можно зарабатывать на написании статей и размещении ссылок.

Дальше появятся статьи и ссылки  https://blogun.ru/ceilingcfcbecg.html

теги:

У Новосибірському обласному Російсько-Німецькому Домі пройшла літературна вітальня, присвячена 130-річчю з дня народження А.А. Блоку.
Олександр Блок - явище в російській поезії видатне. Його образи-символи багатозначні і глибокі, вони не піддаються прямій розшифровці. Їх осягнення вимагає певної читацької культури. Але зусилля не будуть витрачені дарма. Перед читачем відкриється багатий світ душі поета, трагічно переживає недосконалість [...]

теги:

У цьому році в Німеччині передріздвяний час (Адвент) розпочався в неділю, 28 листопада. Наступні чотири тижні пройдуть в очікуванні і приготуваннях до головного свята року. Дорослі і діти прикрашають вулиці і будинки ялиновими гілками, вінками, свічками та зірками, печуть печиво, співають пісні і читають різдвяні оповідання. На перший Адвент в багатьох містах відкриваються різдвяні базари. [...]

теги:

Сегодня  в средствах массовой информации прозвучало заявление об отмене ЗНО. Скорее не об отмене, а об  изменении правил приема в вузы. Теперь наверное введут экзамены, которые  сдадут успешно только  нужные люди. Деградация нации  возвращается. Жаль, а так все хорошо начиналось, осталось только чуточку поправить систему.

Прошлый год показал,  что ЗНО дало возможность многим  поступить в те вузы, о которых  можно было бы раньше и не мечтать.
Ведь не для кого не секрет, что поступление  в  предыдущие годы, когда требовалось сдавать вступительные экзамены,  требовало или наличие связей, или  больших средств, а  с корее  того и другого одновременно.
Будем надеяться, что в 2010 году [...]